7 Kasım 2014 Cuma

Geçmiş güzel günler olur ki


Blog yazma olayına geç başladığım ve bu konuda acemi olduğum için, geçmişte diktiğim bazı parçaları buradan paylaşmakta bir sakınca görmüyorum.Lakin kalıp ve dikiş aşamalarını paylaşamadığım için birazda suçluluk duyuyorum.Keşke aşama aşama fotoğrafla saydım. Ama keşkelerle olmuyor. 

  
Bu parçayı dikerken eşim benimle hayli dalga geçmişti.Fakat ben kendisini ciddiye almayarak tüm dalga geçmelerine rağmen diktim.Bana clup tarzını hatırlatıyor.Fakat cesaret edip bir kere sosyal ortamlarda giymedim.Renklerinden dolayı birçok arkadaşıma iddialı geldi.Dikildiği gibi dolapta süs olarak yerini aldı.Belki bir gün cesaret eder giyerim.
Kalem etekleri çok seviyorum.sanırım bütün bir yazı kalem etek giyerek geçirdim. İş yerinde de hem şık hemde rahat bir havası var. Ben özellikle kalem eteklerde diz altı boyunu çok seviyorum  o yüzden uzun dikmeyi tercih ediyorum.Bunu da ısrarla  çokta uzun olmayan boyuma rağmen yapıyorum.Malum kısa kadınlar bacak boyları uzun görünsün diye kısa etek tercih ederler.En kısa zamanda bir kalem etek dikip buradan kalıplarını ve dikiş aşamalarını paylaşacağım.Gerçi paylaşmayan kimse kalmamıştır.Bir ben eksik kalmayayım bütün mesele bu .